Doradztwo prawne dla klienta indywidualnego

Reprezentujemy Ciebie

Klienci Kancelarii Halaś i Wspólnicy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo w sprawach cywilnych, w tym zwłaszcza w zakresie prawa zobowiązań oraz prawa spadkowego.

Oferujemy pomoc w ramach doradztwa merytorycznego na etapie Twojej sprawy, od negocjacji umów, po fachowe zastępstwa procesowego, jeśli wymaga tego sytuacja.

Piszemy umowy.

Podstawą sukcesu jest dobrze napisana umowa, która zabezpieczy strony na wypadek konfliktu lub niepowodzenia. Kancelaria Halaś i Wspólnicy przygotowuje umowy dopasowane do indywidualnych potrzeb, zapewniając tym samym najlepsze rozwiązania prawne, w celu realizacji zamierzonych celów strony.

Na gruncie prawa zobowiązań zespół Kancelarii sporządza i opiniuje

  • projekty umów sprzedaży,
  • umów świadczenia usług,
  • najmu,
  • cesji,
  • leasingu,
  • spedycji oraz
  • innych kontraktów dotyczących zobowiązań.

Wieloletnie doświadczenie naszych pełnomocników w sprawach cywilnych gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz rozwiązanie problemu w sposób najlepiej zabezpieczający interesy Klienta.

Oferujemy pomoc na każdym z etapów, związanych z realizacją przedmiotu kontraktu. Wspieramy w negocjacjach warunków biznesowych, kompleksowo opracowujemy umowy oraz dbamy o zabezpieczenie ich wykonania.

Reprezentujemy Klientów także w toku realizacji ich roszczeń odszkodowawczych z tytułu odpowiedzialności kontraktowej. Do powierzonej nam sprawy podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem. – uzyskanie dla Klienta odszkodowania za nienależyte wykonie umowy jest dla nas równie istotne jak naprawienie wielomilionowych szkód powstałych na skutek niekorzystnych decyzji inwestycyjnych podejmowanych pod wpływem błędu.

Kancelaria świadczy pomoc także w zakresie prawa spadkowego.

Kancelaria świadczy pomoc także w zakresie prawa spadkowego. Doradzamy Klientom i reprezentujemy ich przy dokonywaniu wszelkich czynności na wypadek śmierci.

Sukcesja firm jednoosobowych. Tymczasowe zarządzanie przedsiębiorstwem po śmierci właściciela.

Nadto prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i postępowania działowe, w ramach czynności przedprocesowych, jak i postępowań sądowych.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print

Szybki kontakt

Kancelaria oferuje pomoc w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek handlowych na każdym etapie ich funkcjonowania.
online
Nasze

Usługi

Nowa oferta

dzielimy się doświadczeniem